KALENDARZ IMPREZ SPORTOWYCH 2022

NARCIARSTWO I PARASNOWBOARD

  • 10-11.03.2022- Ogólnopolskie Zawody w Paranarciarstwie Alpejskim i Parasnowboardzie, Białka Tatrzańska / Jurgów / Czarna Góra ->>> WYNIKI SLALOMU, WYNIKI SLALOMU GIGANT<<<-
  • 20-28.11.2022- Puchar Europy i Puchar Świata w parasnowboardzie, Landgraaf (Holandia)
  • 05-14.12.2022- Puchar Europy i Puchar Świata w parasnowboardzie, Pyhatunturi (Finlandia)
  • 15-18.12.2022- Ogólnopolskie zawody narciarskie, Białka Tatrzańska

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

  • 06-08.05.2022- Mistrzostwa Polski w Podnoszeniu Ciężarów, Bydgoszcz ->>> WYNIKI KOBIET, WYNIKI MĘŻCZYZN <<<-
  • 24-29.09.2022- Mistrzostwa Europy w podnoszeniu ciężarów, Tbilisi (Gruzja)
  • 21-22.10.2022- Turniej Leliwa 2022, Chotowa
  • 21-23.10.2022- Puchar Polski w podnoszeniu ciężarów – ŁUCZNICZKA 2022, Bydgoszcz
  • 18-20.11.2022- Drużynowe Mistrzostwa Polski w podnoszeniu ciężarów, Tarnów
  • 10-18.12.2022- Puchar Świata w podnoszeniu ciężarów, Dubaj (Zjednoczone Emiraty Arabskie)

GOALBALL

  • 01-03.04.2022- I Turniej Eliminacyjny Mistrzostw Polski, Chorzów ->>>KOMUNIKAT KOŃCOWY<<<-
  • 05-08.05.2022- Międzynarodowy Turniej, Lublin ->>>WYNIKI<<<-
  • 12-15.05.2022- Międzynarodowy Turniej, Wilno (Litwa)
  • 27-29.05.2022- II Turniej Eliminacyjny Mistrzostw Polski, Kraków ->>>KOMUNIKAT KOŃCOWY<<<-
  • 09-11.09.2022- Puchar Polski, Bydgoszcz
  • 06-09.10.2022- Międzynarodowy Turniej, Berlin (Niemcy)
  • 21-23.10.2022- XI Puchar Silesia Cup, Chorzów
  • 12-20.11.2022- Mistrzostwa Europy gr. B, Lizbona (Portugalia)
  • 04-06.11.2022- Mistrzostwa Polski Młodzików, Juniorów i Kobiet, Wisła
  • 01-04.12.2022- Finałowy Turniej Mistrzostw Polski, Szczecin
  • 09-11.12.2022- Turniej w goalballu, Dąbrowa Górnicza

LEKKOATLETYKA

  • 20-22.05.2022- Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Polski juniorów, Kozienice
  • 27.05.2022- Poznań Athletics Grand Prix 2022, Poznań ->>>WYNIKI<<<-
  • 27-29.05.2022- I Runda Paralekkoatletycznego Grand Prix Polski, Tarnów ->>>WYNIKI<<<-
  • 03-05.06.2022- II Runda Paralekkoatletycznego Grand Prix Polski, Kraków ->>>WYNIKI<<<-
  • 10-12.06.2022- III Runda Paralekkoatletycznego Grand Prix Polski/Otwarty Miting Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce, Słubice ->>>WYNIKI<<<-
  • 10-11.06.2022- 50. Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Polski, Szczecin ->>>WYNIKI<<<-
  • 04.09.2022- 13. Memoriał Kamili Skolimowskiej, Chorzów
  • 05-06.09.2022- IV Runda Paralekkoatletycznego Grand Prix Polski, Sieradz
  • 16-18.09.2022- V Runda Paralekkoatletycznego Grand Prix Polski, Bydgoszcz
  • 23-25.09.2022- Otwarty Miting Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce VI Runda Paralekkoatletycznego Grand Prix Polski / I memoriał im. Jerzego Jankowskiego

PŁYWANIE

  • 19-20.03.2022- Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Pływaniu Osób z Niepełnosprawnościami, Bydgoszcz ->>>WYNIKI, KLASYFIKACJA GENERALNA<<<-
  • 13-15.05.2022- Puchar Polski / I Runda Parapływackiego Grand Prix Polski, Gorzów Wielkopolski >>>WYNIKI, KLASYFIKACJA GENERALNA<<<
  • 20-22.05.2022- II runda Parapływackiego Grand Prix Polski, Wrocław ->>>WYNIKI<<<-
  • 27-29.05.2022- MPJiJM, Kraków ->>>WYNIKI, KLASYFIKACJA GENERALNA<<<-
  • 24-26.06.2022- Letnie Mistrzostwa Polski, Zielona Góra ->>>WYNIKI, KLASYFIKACJA GENERALNA<<<-
  • 09.09.2022- Olimpiada „Razem” 2022, Częstochowa
  • 16-18.09.2022- III Runda Parapływackiego Grand Prix Polski, Częstochowa
  • 14-16.10.2022- XV Ogólnopolski Integracyjny Miting Pływacki im. Maćka Maika / IV Runda Parapływackiego Grand Prix Polski, Tychy
  • 28-30.10.2022- V Runda Parapływackiego Grand Prix Polski, Łódź
  • 03-06.11.2022- Zimowe Mistrzostwa Polski, Szczecin
  • 26-27.11.2022- Sportowy Memoriał im. Henryka Pięty, Tychy
  • 03.12.2022- Maraton pływacki, Kraków
  • 10.12.2022- Memoriał A. Ziembowskiego, Tarnów

TENIS STOŁOWY

  • 23-24.04.2022- Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Tarnobrzeg ->>>WYNIKI<<<-
  • 20-22.05.2022- Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk ->>>WYNIKI<<<-
  • 04.06.2022- Integracyjne Mistrzostwa Śląska, Siemianowice Śląskie ->>>WYNIKI<<<-
  • 10-12.06.2022- XVIII zawody w Tenisie Stołowym, Bydgoszcz
  • 17-19.06.2022- Ogólnopolskie zawody w Tenisie Stołowym, Gorzów Wielkopolski
  • 02-04.09.2022- Ogólnopolski turniej w Tenisie Stołowym, Sulęczyno
  • 03-05.09.2022- Międzynarodowy turniej w Tenisie Stołowym, Żywiec
  • 30.09-02.10.2022- X Memoriał im. Adama Borczucha w Tenisie Stołowym Osób Niepełnosprawnych, Radom
  • 06-12.11.2022- Mistrzostwa Świata Niepełnosprawnych, Granada (Hiszpania)

Partnerzy

Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE