XVII Puchar Polski „Łuczniczka” w Bydgoszczy!

W sobotę 08.10.2016 w siłowni i sali sportowej Zawiszy Bydgoszcz nasi ciężarowcy wzięli udział w siedemnastej edycji Łuczniczki, tradycyjnych zawodach dla niepełnosprawnych siłaczy. Od kilku lat zawody te mają status Pucharu Polski. Z naszego klubu  wystartowali: Magdalena Kostka, Piotr Piętosa, Rafał Wit i Bartosz Bogacz.  To nasze pierwsze zawody w okresie powakacyjnym. Osiągnęliśmy wyniki
na poziomie rekordów życiowych. Magda w silnie obsadzonej grupie uległa tylko dwóm kadrowiczkom i uzyskała 73kg wyrównując swój rekord życiowy z poprzedniego sezonu. Piotrek uporał się z przeciwnikami i z ciężarem 116kg zajmując I miejsce w swojej kategorii (65). „Wiciu” zrobił swoje podnosząc 130 kg (wyrównanie rekordu życiowego) przegrywając tylko z seniorem i kadrowiczem Arturem Lisem z Tarnowa (kat. 72). Bartek po wielomiesięcznej przerwie spowodowanej zabiegiem i rehabilitacją wykazał ducha walki pokonując ciężar 140 kg i zajmując II miejsce (za Salwą z Wrocławia)
w kategorii 107 kg. Start naszych zawodników trener Andrzej Karbowski ocenia jako udany i nieźle rokujący w kolejnych zawodach, tj. Drużynowych Mistrzostwach Polski w Tarnowie i Srebrną Sztangę we Wrocławiu.

Gratulujemy!

Partnerzy

Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE