XXXVII Srebrna Sztanga

To już ostatnie zawody w tym sezonie. Pora na podsumowanie. Wyniki osiągnięte przez naszych reprezentantów są odzwierciedleniem jakości pracy w sezonie przygotowawczym i startowym.W rankingu krajowym systematycznie poprawiamy z roku na rok swoją pozycję.Najlepszy nasz zawodnik, Rafał Wit „Witek”, poprawił swój wynik w stosunku do roku ubiegłego aż o 12 kg. i zakończył sezon wynikiem 146 kg. a nawet 147,5 na wąskiej ławce. Ten wynik Witek osiągnął startując na mistrzostwach Polski w Chorzowie gdzie został mistrzem Polski (wśród pełnosprawnych) na rok 2017 w kat 66 Na prestiżowych zawodach Srebrna Sztanga był II w kat 72 i został najlepszym juniorem zawodów. Trzecim juniorem zawodów okazał się Bartek Bogacz z ciężarem 155 w kat 107 (10 kg postępu).To nasza nowa wschodząca gwiazda zapełniająca lukę , którą mieliśmy od dawna w cięższych kategoriach.Magda Kostka ( 75 kg w kat 67) i Piotr Piętosa (115 kg. w kat 65) powalczyli na swoim zwykłym poziomie.

Biorąc pod uwagę przebieg treningów i wyniki na zawodach sezon 2017 uważam za bezpieczny i udany.Przeszliśmy sezon bez kontuzji a progresja wyników odzwierciedla włożony w treningi wysiłek.Sukcesy naszych zawodników poświadczają zdobyte przez nich dyplomy.

Partnerzy

Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE