I TURNIEJ ELIMINACYJNY DO MISTRZOSTW POLSKI W BOCCI w Konopiskach

26 maja 2017 był pierwszym dniem I Turnieju Eliminacyjnego Do Mistrzostw Polski w Bocci w Konopiskach.

Przyjazd zawodników Start Katowice odbył się bezproblemowo i około godziny 8:00 zameldowali się na hali, w której odbywał się turniej. Przy krótkim opóźnieniu, po godzinie 10:00, miały miejsce pierwsze mecze indywidualne, w których brali udział: Krystian Durlej, Malwina Białogłowska oraz Michał Tomanek. Niestety po zaciętych walkach żadnemu z zawodników Startu Katowice nie udało się wygrać. Kolejne dwa mecze Malwiny oraz jeden Michała po wyrównanym boju nie przyniosły korzystnego rezultatu dla naszych zawodników. W międzyczasie Krystian Durlej zwyciężył jeden mecz, jednak kolejny okazał się pechowym dla Naszego zawodnika. Podczas dnia dwa mecze rozegrała Anna Cymorek, która pozostała bez szans i oba mecze przegrała.

Kolejny dzień turnieju, 27.05 to turniej zespołów integracyjnych. Start Katowice w składzie: Krystian Durlej, Michał Tomanek, Monika Polok rozegrali 3 mecze. Mimo ustalonej taktyki, mecze te okazały się przegrane. W międzyczasie ostatni mecz w swojej grupie rozegrała Anna Cymorek, który przegrała.

Mimo pechowego turnieju zawodnicy wyjechali szczęśliwsi o nowe doświadczenia i chętni do dalszej nauki podczas treningów.

Daniel Magdziorz, Rafał Kwapuliński

Partnerzy

Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE