I turniej eliminacyjny MP w goalballu 2022

W dniach 1-3. kwietnia nasze Stowarzyszenie zorganizowało I turniej eliminacyjny MP w goalballu. Turniej rozpoczął rywalizację drużyn o tytuł Mistrza Polski 2022 roku. Impreza odbyła się w Chorzowie na obiekcie KS HAJDUKI przy ul. Granicznej 92. W turnieju wzięło udział aż 11 drużyn, które rywalizowały ze sobą w dwóch ligach. Nasza drużyna wygrała wszystkie cztery spotkania zbierając komplet punktów. Relację live można było oglądać na naszym facebooku. Dziękujemy wszystkim za udział i do zobaczenia na kolejnych zawodach!

Impreza mogła się odbyć dzięki dofinansowaniu z PFRON (w ramach umowy nr ZZO/000265/12/D z dnia 28.04.2022, konkurs 1/2021 pn. „Sięgamy po sukces”), Ministerstwa Sportu i Turystyki, Urzędu Marszałkowskiego woj. śląskiego, Urzędu Miasta Chorzów, Urzędu Miasta Katowice i środków własnych WSSiRN „START”.

Wyniki Turnieju

Fotogaleria

Harmonogram działań

Partnerzy

Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE