Wielka Brytania Grecja Portugalia Polska Węgry Czarnogóra Izrael Słowenia Hiszpania Ukraina Belgia Holandia Francja Finlandia Szwecja
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE

2018 IBSA Goalball European Regional Championships Group B, Chorzów (Poland) – 22-30.09.2018

ZOBACZ WYNIKI / SEE RESULTS

PODSUMOWANIE

PODSUMOWANIE MISTRZOSTW EUROPY GR. B W GOALBALL CHORZÓW 22-30.09.2018 W MEDIACH

Informacje o przebiegu Mistrzostw Europy w Goalball w Chorzowie były dostępne zarówno w telewizji, radio jak i w internecie. Audycje można było wysłuchać w Radiu RMFFMAXX, Radiu ZET oraz w Radiu eM. Przedstawiamy źródła

Film promocyjny ME Goalball gr.B 2018:

Galeria zdjęć autorstwa Weroniki Lubojańskiej-Baran

Reportaż w telewizji internetowej TelpolInfo

Reportaże w TVP3 Katowice

Komunikat o ME Gr.B w Goalball na stronie oficjalnej Stadionu Śląskiego

Transmisja radiowa w radiu eM

Utwór napisany specjalnie dla zawodników Mistrzostw Europy w Goalball w Chorzowie

Wszystkie mecze były relacjonowane na kanale youtube

Informacja o ME Gr.B w Goalball umieszczona na @przeglad przez dziennikarza sportowego Michała Pola

FILM PROMUJĄCY MISTRZOSTWA

SKRÓCONY PROGRAM ZAWODÓW


22.09.2018 ( Sobota):

  • Przylot ekip, odbiór z lotniska, zakwaterowanie w hotelu
  • Klasyfikacja medyczna

23.09.2018 (Niedziela):

  • Przylot pozostałych ekip
  • Klasyfikacja medyczna i treningi na halach sportowych
  • Odprawa techniczna hotel Fokus godzin. 21.00

24.09.2018 (Poniedziałek):

  • Klasyfikacja medyczna i treningi na halach sportowych
  • Mecz otwarcia w kategorii mężczyzn Polska – Anglia
  • Ceremonia otwarcia Mistrzostw

25.09.2018 (Wtorek):

  • Mecze grupowe w kategorii kobiet i mężczyzn

26.09.2018 (Środa):

  • Mecze grupowe w kategorii kobiet i mężczyzn
27.09.2018 (Czwartek):

  • Mecze ćwierćfinałowe w kategorii kobiet i mężczyzn
  • Mecze o miejsca 5-8

28.09.2018 (Piątek):

  • Mecze półfinałowe w kategorii kobiet i mężczyzn
  • Mecz o 9 miejsce w kategorii kobiet i mężczyzn

29.09.2018 (Sobota):

  • Mecze o miejsce 5, 7 w kategorii kobiet i mężczyzn
  • Mecz finałowy w kategorii kobiet i mężczyzn
  • Ceremonia zamknięcia Mistrzostw
  • Uroczysta kolacja

30.09.2018 (Niedziela):

  • Wyjazd ekip

PRELIMINARY SCHEDULE


22.09.2018 (Saturday):

  • Arrivals of willing teams
  • Classification

23.09.2018 (Sunday):

  • Arrivals of other teams
  • Classification and Training
  • Technical meeting hotel Fokus 9 p.m

24.09.2018 (Monday):

  • Classification and Training
  • Opening match men: Poland – Great Britain
  • Opening Ceremony

25.09.2018 (Tuesday):

  • Group matches
26.09.2018 (Wednesday):

  • Group matches

27.09.2018 (Thursday):

  • Quarter-finals matches
  • Placement matches

28.09.2018 (Friday):

  • Semifinals
  • Placement matches

29.09.2018 (Saturday):

  • Placement matches
  • Finals and medal matches
  • Award ceremony
  • Farewell dinner

30.09.2018 (Sunday):

  • Teams Departure

PODZIAŁ DRUŻYN


WOMEN – GROUP Y:

  • Belgia Belgium
  • Francja France
  • Szwecja Sweden
  • Ukraina Ukrain

WOMEN – GROUP X:

  • Finlandia Finland
  • Węgry Hungary
  • Hiszpania Spain
  • Polska Poland
  • Holandia Netherlands
MEN – GROUP A:

  • Ukraina Ukraine
  • Izrael Israel
  • Węgry Hungary
  • Grecja Greece
  • Czarnogóra Montenegro

MEN – GROUP B:

  • Słowenia Slovenia
  • Wielka Brytania Great Britain
  • Hiszpania Spain
  • Polska Poland
  • Portugalia Portugal

HARMONOGRAM MECZY


Game               Game            
Number Time Hall A Gender Pool       Number Time Hall B Gender Pool    
                             
  MON 24.9.2018                          
1 17:00 A M Pool B POL GBR                
                             
  TUE 25.9.2018                          
2 9:00 A M Pool A UKR ISR   3 9:00 B F Pool X ESP NED
4 10:15 A M Pool B ESP SLO   5 10:15 B F Pool Y UKR SWE
6 11:30 A M Pool A HUN GRE   7 11:30 B F Pool X FIN HUN
8 12:45 A M Pool B GBR POR   9 12:45 B F Pool Y BEL FRA
10 14:00 A M Pool A MNE UKR   11 14:00 B F Pool X POL ESP
12 15:15 A M Pool B SLO POL   13 15:15 B F Pool Y SWE BEL
14 16:30 A M Pool A ISR HUN   15 16:30 B F Pool X NED FIN
16 17:45 A M Pool B POR ESP   17 17:45 B F Pool X HUN POL
18 19:00 A M Pool A GRE MNE                
                             
  WED 26.9.2018                          
19 9:00 A M Pool A HUN UKR   20 9:00 B F Pool X FIN ESP
21 10:15 A M Pool B SLO GBR   22 10:15 B F Pool Y BEL UKR
23 11:30 A M Pool A GRE ISR   24 11:30 B F Pool X HUN NED
25 12:45 A M Pool B ESP POL   26 12:45 B F Pool Y FRA SWE
27 14:00 A M Pool A MNE HUN   28 14:00 B F Pool X POL FIN
29 15:15 A M Pool B POR SLO   30 15:15 B F Pool Y UKR FRA
31 16:30 A M Pool A UKR GRE   32 16:30 B F Pool X ESP HUN
33 17:45 A M Pool B GBR ESP   34 17:45 B F Pool X NED POL
35 19:00 A M Pool A ISR MNE                
36 20:15 A M Pool B POL POR                
                             
  THU 27.9.2018                          
37 9:00 A M 9th-10th Pool A or B 5th Pool A or B 5th                
38 10:30 A M QF1 PoolA 1st PoolB 4th   39 10:30 B F QF1 PoolX 1st PoolY 4th
40 12:00 A M QF2 PoolB 2nd PoolA 3rd   41 12:00 B F QF2 PoolY 2nd PoolX 3rd
42 13:30 A M QF3 PoolB 1st PoolA 4th   43 13:30 B F QF3 PoolY 1st PoolX 4th
44 15:00 A M QF4 PoolA 2nd PoolB 3rd   45 15:00 B F QF4 PoolX 2nd PoolY 3rd
                             
  FRI 28.9.2018                          
46 9:00 A M 5th-8th loser 38/40/42/44 loser 38/40/42/44                
47 10:15 A M 5th-8th loser 38/40/42/44 loser 38/40/42/44                
48 11:30 A F 5th-8th loser 39/41/43/45 loser 39/41/43/45                
49 12:45 A F 5th-8th loser 39/41/43/45 loser 39/41/43/45                
50 14:00 A M SF1 winner 38 winner 40                
51 15:15 A M SF2 winner 42 winner 44                
52 16:30 A F SF1 winner 39 winner 41                
53 17:45 A F SF2 winner 43 winner 45                
54 19:00 A F 7th-8th loser 48 loser 49                
55 20:15 A M 7th-8th loser 46 loser 47                
                             
SAT 29.9.2018                  
56 9:00 A F 5th-6th winner 48 winner 49                
57 10:15 A M 5th-6th winner 46 winner 47                
58 11:30 A F Bronze loser 52 loser 53                
59 12:45 A M Bronze loser 50 loser 51                
60 14:00 A F Gold winner 52 winner 53              
61 15:15 A M Gold winner 50 winner 51          

LOKALIZACJA

HOTEL FOCUS


Adres:

  • 41-506 Chorzów
  • ul. Armii Krajowej 15

HALA MOSIR CHORZÓW


Adres:

  • 41-500 Chorzów
  • ul. Dąbrowskiego 113

STADION ŚLĄSKI


Adres:

  • 41-500 Chorzów
  • ul. Katowicka 10

ORGANIZATORZY

WSPÓŁORGANIZATORZY

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

PARTNERZY

PATRONAT MEDIALNY

Partnerzy

Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START KATOWICE